| Передплата |
Untitled Document
“Незборима нація” – газета для тих, хто хоче знати історію боротьби за свободу України. Це газета, в якій висвітлюються невідомі сторінки Визвольної боротьби за незалежність.
“Незборима нація” може стати неоціненним другом вчителя, школяра, студента, історика, краєзнавця, кожного, хто цікавиться героїчною і трагічною історією нашої Батьківщини.
Газету можна передплатити у будь-якому відділенні пошти:
Наш індекс – 33545
Індекс 87415 – для передплатників Донецької та Луганської областей.
Не забудьте передплатити “Незбориму нації” і для бібліотек та шкіл тих сіл, з яких ви вийшли. Друзі, приєднуйте нових передплатників “Незборимої нації”.
|
| Дружні сайти |
                            |
|
| До Дня української писемності |
8 – 9 листопада 2017 р. учасники “Летючої сцени” Історичного клубу “Холодний Яр” виступили перед старшокласниками восьми бориспільських шкіл.
Перед майбутніми будівничими Української держави промовляв Роман Коваль, а співали лідер гурту “Тінь Сонця” Сергій Василюк, заслужений артист України Тарас Силенко та бард Валерій Мартишко.
Роман Коваль розповів і про подвиг українських повстанців, Гуцульської сотні Українських січових стрільців та вояків Армії УНР, зокрема кармелюків, чорношличників та низових запорожців. Одну з лекцій Роман Коваль присвятив Українській господарській академії в Подєбрадах, яка, за висловом поета Євгена Маланюка, стала “лабораторією, де культивувався тип новітнього українця”.
“Як би хотілося, – сказав Роман Коваль, – щоб і ваші навчальні заклади стали лабораторіями, де культивувався б тип “новітнього українця” – войовничого, шляхетного, агресивного до ворога і доброго, товариського до своїх! Козака, який силу свою показує не перед слабшим, а перед сильним. Який плекає національну традицію. А для цього вивчає трагічну і життєствердну історію українського народу. Який обов’язково відбудеться в боротьбі нерівній і кривавій. Який обов’язково переможе. Якщо ви, звичайно, цього захочете. Слава Україні!”
Організував зустріч Валерій Мартишко за участю члена Історичного клубу “Холодний Яр” Ігоря Гаврищишина та депутатів Бориспільської міської ради і районної ради.
Прес-служба Історичного клубу ”Холодний Яр”
Світлина Насті Білик, учениці 6-ї Бориспільської школи |
|
| Подяка |
Сердечно дякуємо за підтримку газети “Незборима нація”! Сердечно дякуємо за підтримку
газети “Незборима нація”!
Станіслав БЛАЖЧУК – 50 грн
Ігор СМЕТАНСЬКИЙ (м. Калуш) – 400 грн
Світлана КУШНІР (Ірпінь) – 500 грн
Іван КАЧУРИК – 800 грн
Яна ГУРСЬКА (Путивль) – 950 грн
Віктор ПЯТКІН (Путивль) – 950 грн
Тарас КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 1000 грн
Олександр РИЖЕНКО (Київ) – 3000 грн.
Передплачуйте газету “Незборима нація”
Передплатний індекс – 33545.
Для Донецької і Луганської областей – 87415.
Ціна – 95 грн на рік.
Читайте, передплачуйте!
|
|