Газета `НЕЗБОРИМА НАЦІЯ`
Газета `НЕЗБОРИМА НАЦІЯ`
Газета `НЕЗБОРИМА НАЦІЯ`
Головне менюПошук
Архів газети

  Архів за 2023 рік:


Передплата

Untitled Document

“Незборима нація” – газета для тих, хто хоче знати історію боротьби за свободу України. Це газета, в якій висвітлюються невідомі сторінки Визвольної боротьби за незалежність.
“Незборима нація” може стати неоціненним другом вчителя, школяра, студента, історика, краєзнавця, кожного, хто цікавиться героїчною і трагічною історією нашої Батьківщини.
Газету можна передплатити у будь-якому відділенні пошти:
Наш індекс – 33545
Індекс 87415 – для передплатників Донецької та Луганської областей.
Не забудьте передплатити “Незбориму нації” і для бібліотек та шкіл тих сіл, з яких ви вийшли.

Друзі, приєднуйте нових передплатників “Незборимої нації”.Дружні сайти

   
   
   
   
   
   
   
   


Батальон “Азов” – антиросійський Інтернаціонал


Батальон “Азов” –  антиросійський Інтернаціонал “Батальон “Азов” приймає до своїх лав добровольців з Італії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Франції та країн Балтії”, – повідомляє Фаусто Білослава в газеті Giornale

 

“250 бійців батальйону “Азов”, яких дехто обвинувачує в нацистських настроях, воює на східному фронті України проти проросійських бойовиків. Дюжина іноземних добровольців, які заявляють, що їм ніхто не платить, вже склали присягу. Очікується прибуття ще 24 чоловік. На Facebook французький ветеран війни в Хорватії Гастон Бессон закликав інших наслідувати їхній приклад. Протягом кількох днів на базі в Бердянську ми спостерігали за діями батальйону “Азов”, що підпорядковується Міністерству внутрішніх справ, – повідомляє Фаусто Білослава. Серед європейських волонтерів є італієць Франческо Ф. Він залишив життя менеджера, щоб битися на боці українців проти проросійських сепаратистів. Шведський снайпер Мікаель Скіллт – один з небагатьох, хто говорив з відкритим обличчям; за його голову сепаратисти призначили нагороду. Серед іноземних добровольців є росіяни, які хотіли б повалити владу в Москві. Через колір форми та приєднання до українських і європейських крайніх правих їх називають “чорними чоловічками”.
Після російської анексії Криму та промосковського бунту на сході України 53-річний Франческо, якого в батальйоні звуть “дон” або “дядя”, вирішив завербуватися і воювати в Іноземному легіоні, який формується. “У момент небезпеки пружина лопнула, – розповідає Франческо. – Як кажуть в Італії, finita la commedia. Це вже була не гра. Що я мав робити? Повернутися додому і залишити своїх товаришів по барикадах на Майдані?” Бойове хрещення відбулося 13 червня в бою за Маріуполь. “Ми пішли в наступ. Ми захопили зенітну установку, стали бити з неї прямою наводкою і розгромили барикади проросійських бойовиків”.
Його український друг на прізвисько Легіонер був поранений…
У молодих українців підрозділу, включаючи декількох ультрас команди “Динамо” (Київ), популярні легенди про Римську імперію і про Європу часів хрестових походів. На грудях і плечах цих “чорних чоловічків” є численні татуювання у вигляді рунічних і кельтських символів. У ті рідкісні моменти, коли вони залишають базу, щоб прогулятися, вони виходять у цивільному одязі й беруть із собою зброю у спортивній сумці.
“Ми – добровольці. Нам не оплачують навіть сигарет, – каже Франческо. – Я завжди мріяв про таке життя. Ми виступаємо за єдину Україну, незалежну ні від Росії, ні від НАТО або фальшивих європейських цінностей”.
“Я не найманець і навіть не секретний агент, – говорить Гастон Бессон, 46 років, ветеран передової на різних широтах. – Я не ховаюся. Я революціонер, ідеаліст, який пройшов дві війни і повстання в Хорватії, Боснії, Бірмі, Лаосі та Сурінамі”.
Зелені очі, сиве волосся – я зустрів його на Майдані… Його мати, що вирощує виноград у Бургундії, свого часу налякала сина: або ти працюєш на сімейному підприємстві, або йди в армію. Бессон вибрав п’ять років у десантних військах і спецназі. Потім Париж неофіційно направив його до Південно-Східної Азії, де й відбулося бойове хрещення. У Хорватії в ході війни проти Сербії його тричі було поранено.
Багато приїжджають із Північної Європи – Швеції, Фінляндії, Норвегії. На базі батальйону “Азов” у Бердянську є “неймовірний Майк” із борідкою і світлим волоссям вікінга. Колишній снайпер шведської армії, він приїхав в Україну після того, як побачив фото кривавих зіткнень на Майдані. Сепаратисти призначили за його голову нагороду в 5 тисяч євро… Він знизує плечима: “Я їх не боюся. Якщо вони хочуть, нехай спробують взяти мене”.
Французький ветеран Бессон розповідає: “Кожного дня я отримую десятки листів електронною поштою, я відкидаю 75% запитів. Ті, хто хочуть до нас приєднатися, повинні купити квиток на літак за свої гроші. Потім пройти в Києві курс початкової підготовки, перш ніж їх направлять на передову. Нам не потрібні фанатики, ті, хто люблять вбивати, не потрібні наркомани та алкоголіки. Нам потрібні ідеалісти-безсрібники, а не найманці, які працюють за гроші”, – переказує кореспондент слова Бессона.
У зоні проведення антитерористичної операції (АТО) незабаром може з’явитися ще один добровольчий батальйон. Євреї з України об’єднуються в батальйон “Матілан” (це назва спецназу прикордонників Ізраїлю).
“Добровольчий єврейський батальйон формується для звільнення території України від терористів і загарбників. Адміністратор цієї групи, раніше військовослужбовець ЦАХАЛу, просить євреїв, які проживають на території країни, де вони народилися, виросли і живуть, приєднатися до батальйону “Матілан”. “Україна – це наша країна, наш дім, який ми повинні і зобов’язані захищати”, – повідомляє Максим Нейман, один з ініціаторів створення батальйону.
За словами Неймана, організатори отримують “багато заявок” про прийняття в батальйон. “Ми хочемо вирішити питання з МВС, щоб нам надали офіційно всі папери. Ведуться й перемовини з організаціями в Ізраїлі, щоб ті допомогли нам у розвитку”, – повідомив адміністратор групи “Матілан”.
Продовжують формувати все нові й нові батальйони добровольців українці: “Богдан” – у м. Хмельницькому, “Скіф” – у Запоріжжі. Бажаючих дати рішучу відсіч окупантам – багато…
Колись Москва творила інтернаціонали на підтримку своїх імперіалістичних цілей, тепер твориться антиросійський інтернаціонал, і Боже допоможи його воякам перемогти імперію зла.

  Історія Визвольних змагань

Роман КОВАЛЬ
Багряні жнива Української революції
Яків ГАЛЬЧЕВСЬКИЙ
З воєнного нотатника
Юрій ГОРЛІС-ГОРСЬКИЙ
Холодний Яр
Роман КОВАЛЬ
За волю і честь
Роман КОВАЛЬ
Коли кулі співали
Упорядники Роман Коваль і Віктор Рог
Жага і терпіння. Зеновій Красівський у долі українського народу
Роман КОВАЛЬ
Отаман Зелений
Роман КОВАЛЬ
ФІЛОСОФІЯ СИЛИ Есеї
Відбитка з "Нової Зорі"
ПОХОРОНИ начального вожда УГА ген. Мирона ТАРНАВСЬКОГО
Роман КОВАЛЬ
Нариси з історії Кубані
Роман КОВАЛЬ
Ренесанс напередодні трагедії
Роман КОВАЛЬ
Філософія Українства
Зеновій КРАСІВСЬКИЙ
Невольницькі плачі
Роман КОВАЛЬ, Віктор РОГ, Павло СТЕГНІЙ
Рейд у вічність
Роман КОВАЛЬ
І нарекли його отаманом Орлом


Радіопередача «Нація»

Автор та ведучий Андрій Черняк

Холодноярська республіка
Роман Коваль&Віктор Рог
Ким були невизнані нацією герої?
Роман Коваль
Про Кубанську Україну.
Роман Коваль
Про національну пам’ять.
Роман Коваль
Операція "Заповіт" Чекістська справа №206.
Роман Коваль
Україна в І-й світовій війні.
Роман Коваль
Українці у ІІ-й світовій війні.
Роман Коваль
Долі українських козачих родів.
Роман Коваль
Так творилось українське військо.
Роман Коваль
Кубанська Народна Республіка.
Роман Коваль«За Україну, за її волю!»

Авторська передача президента Історичного клубу «Холодний Яр» Романа Коваля «За Україну, за її волю!»


Подяка

Сердечно дякуємо за підтримку газети “Незборима нація”!

Іван КАЧУРИК – 300 грн.
Сергій ЗУБЧЕНКО (Київ) – 300 грн.
Віктор ДРУЗЬ  (с. Зорине, Сумщина) – 500 грн.
Ілля БОСАКОВСЬКИЙ – 500 грн.
Микола ТЕЛІЖЕНКО (Черкаси) – 600 грн.
Олександр РИЖЕНКО (Київ) – 2000 грн.

03049, Київ, вул. Курська, буд. 20, пом. 14. Т/факс:242-47-38 e-mail: Koval_r@ukr.net, kovalroman1@gmail.com Адмін розділ