| Передплата |
Untitled Document
“Незборима нація” – газета для тих, хто хоче знати історію боротьби за свободу України. Це газета, в якій висвітлюються невідомі сторінки Визвольної боротьби за незалежність.
“Незборима нація” може стати неоціненним другом вчителя, школяра, студента, історика, краєзнавця, кожного, хто цікавиться героїчною і трагічною історією нашої Батьківщини.
Газету можна передплатити у будь-якому відділенні пошти:
Наш індекс – 33545
Індекс 87415 – для передплатників Донецької та Луганської областей.
Не забудьте передплатити “Незбориму нації” і для бібліотек та шкіл тих сіл, з яких ви вийшли. Друзі, приєднуйте нових передплатників “Незборимої нації”.
|
| Дружні сайти |
                            |
|
| Шляхи московських попів незвідані? |
Настоятель Києво-Печерської Лаври Павло отримав дозвіл митрополита Володимира Сабодана балотуватися від Комуністичної партії. Про це сам Павло сповістив в інтерв’ю виданню “Вести”. За його словами, він хотів балотуватися до Київської міської ради від Комуністичної партії, і отримав на це дозвіл митрополита. “У мене є друзі-комуністи. Наприклад, я дружу з Ігорем Калєтніком. Я і хотів їх підтримати, отримав благословення митрополита йти з ними на вибори. А тут приходять інші мої друзі – Василь Горбаль та Володимир Дейнега і кажуть: владика Павло, що ж ви з комуністами йдете, ви ж завжди були поруч з нами із самого початку нашої партії. Знову пішли до митрополита й отримали благословення йти від Партії регіонів”, – заявив він.
Важко уявити, щоб священик міг виступати кандидатом від партії, яка сповідує комуністичну ідеологію, одним з елементів якої є войовничий матеріалізм, по суті, сатанізм. Адже, наприклад, Ленін, бюсти якого стоять в офісах КПУ, 1913 року в листі до М. Горького писав: “Всякая религиозная идея о всяком боженьке, всякое кокетничанье с боженькой есть невыразимейшая мерзость... самая опасная мерзость, самая гнусная зараза”.
Невже в УПЦ МП не пам’ятають, як комуністи скидали священиків із дзвіниць, закопували живими в землю, виколювали очі, розстрілювали й забороняли ховати їхні тіла?... Комуністи досі не покаялися в своїх страшних злочинах проти церкви.
Чи не настав час нарешті звільнити Україну від кремлівської агентури в рясах і на “Мерседесах”?
За інформацією порталу Олега Соскіна
|
|
| Подяка |
Сердечно дякуємо за підтримку газети “Незборима нація”! Сердечно дякуємо за підтримку
газети “Незборима нація”!
Людмила ПИСЬМЕННА (Київ) – 200 грн.
Ігор СМЕТАНСЬКИЙ (м. Калуш) – 350 грн
Сергій ВАСИЛЕНКО (Січеславщина) – 360 грн.
Іван КАЧУРИК – 400 грн
Ростислав КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 500 грн.
Тарас КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 500 грн.
Віктор ДРУЗЬ (с. Зорине, Сумщина) – 500 грн
Олександр РИЖЕНКО (Київ) – 3000 грн.
Передплачуйте газету “Незборима нація”
Передплатний індекс – 33545.
Для Донецької і Луганської областей – 87415.
Ціна – 95 грн на рік.
Читайте, передплачуйте!
|
|