| Передплата |
Untitled Document
“Незборима нація” – газета для тих, хто хоче знати історію боротьби за свободу України. Це газета, в якій висвітлюються невідомі сторінки Визвольної боротьби за незалежність.
“Незборима нація” може стати неоціненним другом вчителя, школяра, студента, історика, краєзнавця, кожного, хто цікавиться героїчною і трагічною історією нашої Батьківщини.
Газету можна передплатити у будь-якому відділенні пошти:
Наш індекс – 33545
Індекс 87415 – для передплатників Донецької та Луганської областей.
Не забудьте передплатити “Незбориму нації” і для бібліотек та шкіл тих сіл, з яких ви вийшли. Друзі, приєднуйте нових передплатників “Незборимої нації”.
|
| Дружні сайти |
                            |
|
| “Стеком і шаблею” в Києві |
Прем’єра документального фільму про видатного митця-воїна, якого більшовики спалили у топці локомотива
7 лютого 2013 р. о 18.00 у Будинку кіно (Червоний зал) відбудеться прем’єра документального фільму “Стеком і шаблею”, в якій візьмуть участь творці фільму – Роман Коваль, Володимир Бондаренко і Валерій Тетерятник, а також народний депутат України Олесь Доній і письменник Василь Шкляр.
Вхід вільний.
Вечір пам’яті воїна-митця Михайла Гаврилка
Вшанування розпочнуться 10 лютого 2013 р. о 18.00 в актовому залі Національної спілки художників України (Київ, вул. Артема /Січових стрільців/, буд. 1/5 – Львівська площа).
Участь візьмуть автор книжки “Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею” Роман Коваль, голова Національної спілки художників України скульптор Володимир Чепелик, академік Олесь Федорук, народний художник України Феодосій Гуменюк, заслужений художник України Микола Грох, скульптор Михайло Горловий, народний депутат України Олесь Доній та інші видатні творці української культури.
Відбудеться презентація книжки “Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею” та прем’єра документального фільму “Стеком і шаблею”. У прем’єрі візьмуть участь режисері оператор фільму Володимир Бондаренко і співавтор сценарію Валерій Тетерятник.
Вхід вільний.
Організатори: Національна спілка кінематографістів, Національна спілка художників України, Історичний клуб “Холодний Яр”, Мистецьке об’єднання “Остання барикада”, Благодійний фонд “Надії нації”, Всеукраїнський комітет захисту української мови.
|
|
| Подяка |
Сердечно дякуємо за підтримку газети “Незборима нація”! Сердечно дякуємо за підтримку
газети “Незборима нація”!
Людмила ПИСЬМЕННА (Київ) – 200 грн.
Ігор СМЕТАНСЬКИЙ (м. Калуш) – 350 грн
Сергій ВАСИЛЕНКО (Січеславщина) – 360 грн.
Іван КАЧУРИК – 400 грн
Ростислав КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 500 грн.
Тарас КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 500 грн.
Віктор ДРУЗЬ (с. Зорине, Сумщина) – 500 грн
Олександр РИЖЕНКО (Київ) – 3000 грн.
Передплачуйте газету “Незборима нація”
Передплатний індекс – 33545.
Для Донецької і Луганської областей – 87415.
Ціна – 95 грн на рік.
Читайте, передплачуйте!
|
|