| Передплата |
Untitled Document
“Незборима нація” – газета для тих, хто хоче знати історію боротьби за свободу України. Це газета, в якій висвітлюються невідомі сторінки Визвольної боротьби за незалежність.
“Незборима нація” може стати неоціненним другом вчителя, школяра, студента, історика, краєзнавця, кожного, хто цікавиться героїчною і трагічною історією нашої Батьківщини.
Газету можна передплатити у будь-якому відділенні пошти:
Наш індекс – 33545
Індекс 87415 – для передплатників Донецької та Луганської областей.
Не забудьте передплатити “Незбориму нації” і для бібліотек та шкіл тих сіл, з яких ви вийшли. Друзі, приєднуйте нових передплатників “Незборимої нації”.
|
| Дружні сайти |
                            |
|
| День незалежності в Києві |
24 серпня був з товаришами біля Кобзаря. Слухали Юлю, яка презентувала програму дій Комітету національного порятунку з 15 пунктів. Пізніше прогулялись до Бесарабки, пройшли Хрещатиком до Майдану. Йдучи до сцени, я чув тільки російськомовну попсу. І вже збирався йти геть, як оголосили хор ім. Григорія Верьовки, а за ним – Національний оркестр українських народних інструментів (художній керівник Віктор Гуцал), а після нього – ансамбль Вірського. Це було неймовірне видовище. Це була могутня АТАКА України на все неукраїнське, що панувало на Майдані в ці дні. Під кінець концерту хотілося вигукнути, чи ще комусь хочеться, щоб не було української мови, бо так чітко для мене стало зрозуміло, що коли не буде мови, то не буде українського духу, який заворожив чи не всіх глядачів цього українського дійства. Таке відчуття, що в організаторів щось пішло не за сценарієм і, певно, хтось за це постраждає. Януковичі й табачники такого не планували.
Слава Україні! Козакам слава!
Максим СЕЛЮЗКІН
Київ |
|
| Подяка |
Сердечно дякуємо за підтримку газети “Незборима нація”! Сердечно дякуємо за підтримку
газети “Незборима нація”!
Людмила ПИСЬМЕННА (Київ) – 200 грн.
Ігор СМЕТАНСЬКИЙ (м. Калуш) – 350 грн
Сергій ВАСИЛЕНКО (Січеславщина) – 360 грн.
Іван КАЧУРИК – 400 грн
Ростислав КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 500 грн.
Тарас КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 500 грн.
Віктор ДРУЗЬ (с. Зорине, Сумщина) – 500 грн
Олександр РИЖЕНКО (Київ) – 3000 грн.
Передплачуйте газету “Незборима нація”
Передплатний індекс – 33545.
Для Донецької і Луганської областей – 87415.
Ціна – 95 грн на рік.
Читайте, передплачуйте!
|
|