| Передплата |
Untitled Document
“Незборима нація” – газета для тих, хто хоче знати історію боротьби за свободу України. Це газета, в якій висвітлюються невідомі сторінки Визвольної боротьби за незалежність.
“Незборима нація” може стати неоціненним другом вчителя, школяра, студента, історика, краєзнавця, кожного, хто цікавиться героїчною і трагічною історією нашої Батьківщини.
Газету можна передплатити у будь-якому відділенні пошти:
Наш індекс – 33545
Індекс 87415 – для передплатників Донецької та Луганської областей.
Не забудьте передплатити “Незбориму нації” і для бібліотек та шкіл тих сіл, з яких ви вийшли. Друзі, приєднуйте нових передплатників “Незборимої нації”.
|
| Дружні сайти |
                            |
|
| “Його голос бринить у наших серцях” |
![“Його голос бринить у наших серцях”](/imgs/3213.jpg) Кобзар Тарас Силенко народився 29 грудня 1972?року. З нагоди дня його народження публікуємо спомин Михайла Горлового із книжки “Тарас Силенко, співець непримиренної України”. Тараса Силенка знаю з того часу, як познайомився з Романом Ковалем. На всіх дійствах, святах і ювілеях наших славних синів України, які організовував Роман Коваль, завжди був присутній цей красень із кобзою. І рвала серце й душу пісня про наше звитяжне минуле та сьогодення. На похороні письменника Бориса Тимошенка я подарував Тарасові свої книги й альбом своїх мистецьких творів. Тарас завжди був цікавим співрозмовником, приємною людиною, ми з ним говорили на історичні теми, він із глибоким душевним болем розповідав про славних кобзарів України та історичні події. У мене виникло бажання зробити з каменю і подарувати Тарасові кобзаря. Я ніколи не думав, що цей бадьорий і добрий красень так швидко відцвіте і покине нас. Тарас вкладав у виконання пісень і дум усю свою душу і любов до матері-України, до її славних доньок і синів, які віддали своє життя за незалежність. Досі не віриться, що він не вийде і не заспіває своїм тужним, глибоким подихом про наше давнє минуле і сьогодення. Його голос і нині бринить у наших серцях, а добра сонячна усмішка сяє в моїй пам’яті про талановитого кобзаря, вірного сина України Тараса Силенка. Михайло ГОРЛОВИЙ, скульптор, Історичний клуб “Холодний Яр” На світлині – Тарас Силенко на братській могилі отамана Чорного Ворона і його козаків.
|
|
| Подяка |
Сердечно дякуємо за підтримку газети “Незборима нація”! Сердечно дякуємо за підтримку
газети “Незборима нація”!
Людмила ПИСЬМЕННА (Київ) – 200 грн.
Ігор СМЕТАНСЬКИЙ (м. Калуш) – 350 грн
Сергій ВАСИЛЕНКО (Січеславщина) – 360 грн.
Іван КАЧУРИК – 400 грн
Ростислав КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 500 грн.
Тарас КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 500 грн.
Віктор ДРУЗЬ (с. Зорине, Сумщина) – 500 грн
Олександр РИЖЕНКО (Київ) – 3000 грн.
Передплачуйте газету “Незборима нація”
Передплатний індекс – 33545.
Для Донецької і Луганської областей – 87415.
Ціна – 95 грн на рік.
Читайте, передплачуйте!
|
|