| Передплата |
Untitled Document
“Незборима нація” – газета для тих, хто хоче знати історію боротьби за свободу України. Це газета, в якій висвітлюються невідомі сторінки Визвольної боротьби за незалежність.
“Незборима нація” може стати неоціненним другом вчителя, школяра, студента, історика, краєзнавця, кожного, хто цікавиться героїчною і трагічною історією нашої Батьківщини.
Газету можна передплатити у будь-якому відділенні пошти:
Наш індекс – 33545
Індекс 87415 – для передплатників Донецької та Луганської областей.
Не забудьте передплатити “Незбориму нації” і для бібліотек та шкіл тих сіл, з яких ви вийшли. Друзі, приєднуйте нових передплатників “Незборимої нації”.
|
| Дружні сайти |
                            |
|
| Веніамін Арестидів |
Скільки людей загинуло за Україну! Кого пам’ятаємо з них? Чи постане, наприклад, у Полтаві пам’ятник хорунжому 2-го Запорозького полку Веніаміну Арестидіву, герою оборони Полтави, за яку його полк вів запеклі бої проти більшовиків у січні 1919 року? Загинув він під час 4 шалених атаках ворога на урочище Крутий Берег (тепер селище в Подільському р-ні Полтави).
“В критичний мент бою, – свідчив Іван Зубенко, – коли ворог пішов вже в багнети і коли прорив на цьому відтинкові потягнув би за собою катастрофичні наслідки, хор. [Веніамін] Арестидів рішуче зі своєю сотнею кинув[ся] в контр-атаку і стримав ворога на деякий час, але... сам згинув, проколотий трьома багнетами... Тіла небіжчика з місця бою винести не вдалося...”
У країнах, які дбають про своїх героїв, такий старшина неодмінно б дістав найвищу лицарську відзнаку, хоч і посмертно. У нас же, після сотень років рабства, Веніаміна Арестидіва і таких героїв, як він, досі не вшановано.
Юрій ЮЗИЧ
Дж.: Зубенко І. Наші лицарі й мученики. – Каліш, 1922. – С. 21 – 22.
Цитата дня
Коли б політики в своїх політичних акціях брали за підставу історію, то не було б стільки розчарувань і катастроф.
Яків ГАЛЬЧЕВСЬКИЙ |
|
| Подяка |
Сердечно дякуємо за підтримку газети “Незборима нація”! Сердечно дякуємо за підтримку
газети “Незборима нація”!
Людмила ПИСЬМЕННА (Київ) – 200 грн.
Ігор СМЕТАНСЬКИЙ (м. Калуш) – 350 грн
Сергій ВАСИЛЕНКО (Січеславщина) – 360 грн.
Іван КАЧУРИК – 400 грн
Ростислав КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 500 грн.
Тарас КОНЕЧНИЙ (Прикарпаття) – 500 грн.
Віктор ДРУЗЬ (с. Зорине, Сумщина) – 500 грн
Олександр РИЖЕНКО (Київ) – 3000 грн.
Передплачуйте газету “Незборима нація”
Передплатний індекс – 33545.
Для Донецької і Луганської областей – 87415.
Ціна – 95 грн на рік.
Читайте, передплачуйте!
|
|