Газета `НЕЗБОРИМА НАЦІЯ`
Газета `НЕЗБОРИМА НАЦІЯ`
Газета `НЕЗБОРИМА НАЦІЯ`
Головне менюПошук
Архів газети

  Архів за 2024 рік:


Передплата

Untitled Document

“Незборима нація” – газета для тих, хто хоче знати історію боротьби за свободу України. Це газета, в якій висвітлюються невідомі сторінки Визвольної боротьби за незалежність.
“Незборима нація” може стати неоціненним другом вчителя, школяра, студента, історика, краєзнавця, кожного, хто цікавиться героїчною і трагічною історією нашої Батьківщини.
Газету можна передплатити у будь-якому відділенні пошти:
Наш індекс – 33545
Індекс 87415 – для передплатників Донецької та Луганської областей.
Не забудьте передплатити “Незбориму нації” і для бібліотек та шкіл тих сіл, з яких ви вийшли.

Друзі, приєднуйте нових передплатників “Незборимої нації”.Дружні сайти

   
   
   
   
   
   
   


“Настав час сказати слово Президентові України”


Уже не раз українці Севастополя звертали увагу на те, що на відповідальні посади в Севастополі і Криму Київ Президент України призначає “московських держиморд”. Та, як виявилося, для офіційного Києва легше догодити російській п’ятій колоні, ніж зважити на думку українських громадян, патріотів своєї держави.
Російських шовіністів на державних посадах у Криму і Севастополі хоч греблю гати. Але невтомного заводіяку антиукраїнських заходів Владіміра Казаріна згадати варто, бо встиг-таки дошкулити кримським українцям і кримським татарам.
Саме про цього “лобіста інтересів Москви у Криму і Севастополі”, який “всіма фібрами ненавидить Україну”, не раз йшлося у заявах кримських українців.
Ще у квітні 2001 р. Казарін, тоді віце-прем’єр АРК з гуманітарних питань, публічно визнав, що навіть на українські пісні, що транслюються по радіо чи телебаченню, він реагує “з подразненням і недоброзичливістю”. Заявив він (та ще й з гордістю!), що не допустив розширення мережі україномовних шкіл у Криму. І це стверджує людина, для якої, за його ж визнанням, “культура Украины – органическая и неотъемлемая часть русской культуры”. Якщо це так, то чого ж дратуватися “істінно рускому чєлавєку”, чого виступати проти запровадження українських шкіл?! Радіти ж треба, сприяти поширенню “украінской часті руской культури”.
А ні! “Одна частина” російської культури таки дратує його. Що це? Роздвоєння особистості? Такі підозри посилює й закинута Казаріним у лютому 2005 р. “блискуча ідея” встановити в Ялті пам’ятник Сталіну, Черчіллю і Рузвельту. Як же так? Адже справжній патріот Росії завжди щиро ненавидить “гнилий Захід”, а особливо американських та англійських імперіалістів. А ще “прєзіраєт собствєнних інородцев”, особливо грузинів. “Што за памєшатєльство, ґаспадін Казарін? Ви ж нєдавно єщьо билі здарови?”
Та це ще не все. Складається враження, що Казарін мріє стати як не імператором кримської автономії, то хоча б очолити “альтернативний уряд Криму”, щоб натхненно будувати “блокпости” на шляху “української експансії”. Не здивуємось, коли цей темпераментний чоловічок поставить перед своїм “альтернативним урядом” завдання збудувати радіолокаційні станції на Перекопі, щоб глушити українські пісні й телевізійні трансляції футбольних матчів українською мовою.
Тепер Казаріна, уже заступника Севастопольської міської державної (?!) адміністрації, захопила нова імперська ідея-фікс – побудувати в Севастополі пам’ятник Катерині II, напевно, для того, щоб молодята могли покласти квіти до постаменту цій, вибачайте за правдиве козацьке слово, московсько-німецькій курві.
Можливо, забув Казарін, великий знавець творчості Олександра Пушкіна, слова російського світоча про те, що історія ще розкриє деспотизм Катерини II “под личиной ласки и терпимости”, згадає і про “казну, разграбленную ее любовниками”. Забув Казарін, а може, і не знав, бідний, слова “совісті Росії” Олександра Герцена про те, що “історію Катерини II не можна читати у присутності дам”, адже її історія – це “неперервна оргія вина, крові, розпусти”. Вкрай негативно відгукувались про Катерину II Олександр Радіщєв, Микола Гоголь, Микола Добролюбов та інші визначні письменники, творчість яких вивчають у російських школах. Та що це для Казаріна? Для нього головне, що Катерина II знищила Запорозьку Січ і ввела в Україні кріпосне право, тобто поневолила український народ. А ще й далася взнаки кримським татарам! Оце його радує і надихає!
Показово, що канцелярія Президента досі не відреагувала на звернення десяти громадських організацій Севастополя національно-демократичного спрямування від 30 жовтня 2007 р., натомість радо йде назустріч забаганкам проросійських діячів на кшталт В. Казаріна, якого президент Росії нагороджує “за поширення російської мови” на теренах України.
Настав час сказати слово Президентові України. В його силах керівництво Севастополя. Він мусить це зробити!..
Чи все ж мовчки спостерігатиме, як осквернятимуть місто бовваном цариці-шльондрі?
Роман КОВАЛЬ,
Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

Київ – СевастопольІсторія Визвольних змагань

Роман КОВАЛЬ
Багряні жнива Української революції
Яків ГАЛЬЧЕВСЬКИЙ
З воєнного нотатника
Юрій ГОРЛІС-ГОРСЬКИЙ
Холодний Яр
Роман КОВАЛЬ
За волю і честь
Роман КОВАЛЬ
Коли кулі співали
Упорядники Роман Коваль і Віктор Рог
Жага і терпіння. Зеновій Красівський у долі українського народу
Роман КОВАЛЬ
Отаман Зелений
Роман КОВАЛЬ
ФІЛОСОФІЯ СИЛИ Есеї
Відбитка з "Нової Зорі"
ПОХОРОНИ начального вожда УГА ген. Мирона ТАРНАВСЬКОГО
Роман КОВАЛЬ
Нариси з історії Кубані
Роман КОВАЛЬ
Ренесанс напередодні трагедії
Роман КОВАЛЬ
Філософія Українства
Зеновій КРАСІВСЬКИЙ
Невольницькі плачі
Роман КОВАЛЬ, Віктор РОГ, Павло СТЕГНІЙ
Рейд у вічність
Роман КОВАЛЬ
І нарекли його отаманом Орлом


Радіопередача «Нація»

Автор та ведучий Андрій Черняк

Холодноярська республіка
Роман Коваль&Віктор Рог
Ким були невизнані нацією герої?
Роман Коваль
Про Кубанську Україну.
Роман Коваль
Про національну пам’ять.
Роман Коваль
Операція "Заповіт" Чекістська справа №206.
Роман Коваль
Україна в І-й світовій війні.
Роман Коваль
Українці у ІІ-й світовій війні.
Роман Коваль
Долі українських козачих родів.
Роман Коваль
Так творилось українське військо.
Роман Коваль
Кубанська Народна Республіка.
Роман Коваль«За Україну, за її волю!»

Авторська передача президента Історичного клубу «Холодний Яр» Романа Коваля «За Україну, за її волю!»


Подяка

Сердечно дякуємо за підтримку газети “Незборима нація”!
Сердечно дякуємо за підтримку
газети “Незборима нація”!

Ігор СМЕТАНСЬКИЙ (м. Калуш) – 300 грн
Олександр МІЛЯНЧУК – 315 грн
Іван КАЧУРИК – 400 грн
Віктор ДРУЗЬ  (с. Зорине, Сумщина) – 500 грн
Олександр РИЖЕНКО (Київ) – 2000 грн
Сергій ЗДІОРУК (Київ) – 2000 грн

Передплачуйте газету “Незборима нація”

Передплатний індекс – 33545.
Для Донецької і Луганської областей – 87415.
Ціна – 95 грн на рік.
Читайте, передплачуйте!

03049, Київ, вул. Курська, буд. 20, пом. 14. Т/факс:242-47-38 e-mail: Koval_r@ukr.net, kovalroman1@gmail.com Адмін розділ